Misyonumuz

MERT ASFALT’ın misyonu, üstlendiği prestij projeleri ile Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda üstlendiği projelerle müşterileri, çalışanları ve tüm toplum için katma değer yaratmaktır.

Şirketimizin amaç ve konusu başlıca şunlardır;

- Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsler, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, kanal, park ve bahçe, yol, üst yapı, alt yapı, su, kanalizasyon ihalelerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.

- Yurt içinde ve yurt dışında genel katma ve özel bütçeler kapsamındaki bütün daire, müessese ve kurumların yer altı ve yer üstü her türlü bayındırlık hizmetleri, karayolu, köprü, tünel, menfez, istinat duvarı, sulama tesisi inşaatlarını yapmak.

- Şirket ihtiyacı için inşaat makineleri alet ve edevatlarını alabilir, kiralayabilir, satabilir, kiraya verebilir, ithalatı, ihracatı ve pazarlamasını yapabilir.

- Yurt içi ve yurt dışı yük taşımacılığı yapmak, nakliye, hafriyat ve taahhüt işleri yapmak, konusu ile ilgili her türlü taşımacılık ihalelerine katılmak, servis, garaj ve galeri gibi tesisleri açmak satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek ve işletmek, bilumum yük taşımacılığı ile ilgili işlemleri yapmak.

- Şirket konusu ile ilgili olarak her türlü gayrimenkul iktisap etmek, almak, kiralamak, kiraya vermek, satmak.

complete building

10000

Proje
your machine

100

Makine
qualified workers

150

Bilgili Ekip
Mert Asfalt
15 Temmuz Mah. 1494 Sok.
No:56/41 K:4 Bağcılar / İstanbul
Tel: 444 06 59
Tel: (532) 336 35 83
Email: info@mertasfalt.com